Warning: Shortcode "slider" from /home/saygrup/public_html/web/wp-content/plugins/unyson/framework/extensions/media/extensions/slider/shortcodes/slider was already defined at /home/saygrup/public_html/web/wp-content/themes/berg/framework-customizations/extensions/shortcodes/shortcodes/slider in /home/saygrup/public_html/web/wp-content/plugins/unyson/framework/extensions/shortcodes/includes/class-fw-shortcodes-loader.php on line 209
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası – Saygrup
Gayrettepe Mah. Bahar Sk. Baras İş Merkezi No:4 D:8 Beşiktaş / İstanbul info@saygrup.com
+90 212 347 25 15

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemeye son! Uygun fiyatlarlaTamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın,anlaşmalı kurumlardan fark ödemeden yararlanmaya başlayın.

Sigortada devrim…

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında yer alan sigortalı, eşi ve çocuklarını tam olarak güvence altına alıyoruz.

Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunduğumuz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ekonomik prim ve uygun ödeme koşullarını karşılaştırabilir ve kendinize en uygun poliçeyi seçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve destek için 0 212 347 25 15  numaralı telefondan bizimle direk iletişime geçebilir ya da Ön Başvuru Formu’nu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz

Teklif Al