Warning: Shortcode "slider" from /home/saygrup/public_html/web/wp-content/plugins/unyson/framework/extensions/media/extensions/slider/shortcodes/slider was already defined at /home/saygrup/public_html/web/wp-content/themes/berg/framework-customizations/extensions/shortcodes/shortcodes/slider in /home/saygrup/public_html/web/wp-content/plugins/unyson/framework/extensions/shortcodes/includes/class-fw-shortcodes-loader.php on line 209
RİSK DANIŞMANLIĞI – Saygrup
Gayrettepe Mah. Bahar Sk. Baras İş Merkezi No:4 D:8 Beşiktaş / İstanbul info@saygrup.com
+90 212 347 25 15

HAYAT

Hayat sigortası ürünlerimiz ile olası bir yaşam kaybı olması durumunda sevdiklerinizin, kalıcı bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda da kendinizin ve sevdiklerinizin yaşam standartlarını koruyabilir, çocuklarınızın eğitimlerine devam etmelerini sağlayabilir ve geleceklerini güvence altına alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için +90 (212) 347 25 15 ten bizi arayabilir ve www.sagliksigortaciniz.com dan inceleyebilirsiniz.

SAĞLIK

Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır. Özel sağlık sigortaları bu bağlamda size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır. Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.
Detaylı bilgi için +90 (212) 347 25 15 ten bizi arayabilir ve www.sagliksigortaciniz.com dan inceleyebilirsiniz.

ELEMENTER

Bu tür sigortalar sigortalının mal varlığında meydana gelecek çeşitli risklerin neden olacağı hasarlar ve kayıplar için yapılmaktadır.

Yangın sigortaları

Bir yangının neden olduğu her çeşit hasarı karşılamak üzere yapılır. Sadece konutlar için değil, depolar, ardiyeler, imalathaneler, fabrikalar ve benzeri binalar için yapılabilir. Yangın sigortaları sadece gayrımenkülün yanmasını değil binada bulunan eşyalar, demirbaşlar ve ticari malları da güvene altına alır.

Kaza sigortaları

Sigortalının iradesi dışında meydana gelecek bir olay sonucunda, mallarına veya kendisine bir zarar gelmesi durumunda bu hasarları güvence altına almak için yapılır. Ayrı ayrı kişiler için veya mallar için yapılıyor olabilir.

Nakliyat sigortaları

Karayolu, denizyolu, havayolu gibi çeşitli yollarla taşınmakta olan malların, bu araçlara yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve aktarılması durumlarında meydana gelecek hasarları güvence altına almak için yapılır.

Mühendislik sigortaları

İnşaat, makine kırılması, montaj, elektrik ve elektronik cihazlar gibi, mühendislik gerektiren çalışmalar sırasında ortaya çıkacak hasarlar güvence altına alınır.

Kasko sigortaları

Motorlu her türlü aracın ister hareket halinde ister durdukları yerlerde kaza sonucu veya herhangi bir şekilde zarar görmeleri durumunda ortaya çıkan hasarlar güvence altına alınır.

Deprem sigortaları

Zorunlu olarak yaptırılan DASK veya normal deprem sigortaları ile deprem sonucu binada ve eşyalarda ortaya çıkan zararların karşılanması için yapılır.

Bu elementer sigorta çeşitleri yanında daha birçok sigorta çeşitleri bulunuyor. Zorunlu trafik sigortası, iş yeri sigortası, seyahat sigortası, tarım sigortası, dolu sigortası, hayvan hayat sigortası, otel sigortası, veri güvenliği sigortası bunlardan sadece birkaçıdır.
Ayrıca çeşitli sorumluluk sigortaları, hukuki koruma sigortaları, mesleki sigortalar, işletme faaliyetlerinin kesilmesi sigortaları, kredi sigortası gibi farklı elementer sigorta çeşitleri de var.
Sigorta çeşitleri ve elementer sigorta konusunda daha fazla bilgi almak istenirse, sagliksigortaciniz.com web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları gerekli bilgileri vermeye hazırdır. Detaylı bilgi için +90 (212) 347 25 15 ten bizi arayabilir ve www.sagliksigortaciniz.com dan inceleyebilirsiniz.